Balíčky

BALÍČKY

Ponúkame vám jedinečnú možnosť obdarovať svojich blízkych, kolegov či obchodných partnerov originálnymi darčekmi, ktoré potešia nielen chuťové bunky, ale aj srdce. Naše balíčky sú ideálne pre svadobné, firemné a vianočné príležitosti, pričom si môžete vytvoriť kombináciu našich produktov presne podľa vašich predstáv.

Svadobné balíčky

Prekvapte svojich svadobných hostí krásne zabalenými medovými darčekmi, ktoré zanechajú sladkú spomienku na váš veľký deň. Naše svadobné balíčky sú ideálne ako výslužky pre hostí alebo ako súčasť svadobného stola.

Firemné balíčky

Posilnite firemné vzťahy a motivujte svoj tím s našimi firemnými balíčkami. Naše produkty sú skvelým spôsobom, ako poďakovať zamestnancom za ich prácu alebo ako exkluzívne darčeky pre obchodných partnerov.

Vianočné balíčky

Prineste do vianočných sviatkov teplo a sladkosť s našimi vianočnými balíčkami. Ideálne ako darčeky pre rodinu, priateľov alebo kolegov, naše medové produkty pridajú sviatočnú atmosféru každému vianočnému stolu.

Kombinujte naše produkty podľa vášho vkusu

Chápeme, že každý má svoje obľúbené chute a preferencie. Preto vám ponúkame možnosť zostaviť si balíčky z našich rozmanitých produktov, ktoré zahŕňajú rôzne druhy medov, medových pochúťok, a dokonca aj medových kozmetických výrobkov. Vyberte si z našej širokej ponuky a vytvorte darček, ktorý bude dokonale zodpovedať vkusu obdarovaného.

Sme partner verejného sektora.

Telefón: ‭+421 910 408 424‬

KONTAKTUJTE NÁS